SŁAWOMIR ZYGMUNT UHONOROWANY MEDALEM ZASŁUŻONY KULTURZE GLORIA ARTIS
30.08.17 podczas koncertu w warszawskim Teatrze Kwadrat Sławomir Zygmunt został uhonorowany Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Na zdjęciu od lewej: Adam Baruch - dyrektor Singer Jazz Festiwal, Sławomir Zygmunt, Bożena Sawicka - przedstawiciel MKiDN. Zdjęcie: Jacek Żmichowski
SPOTKANIA Z... - NOWA KSIĄŻKA SŁAWOMIRA ZYGMUNTA / NEW BOOK BY SŁAWOMIR ZYGMUNT
60 fascynujących rozmów, jakie Sławomir Zygmunt przeprowadził z niezwykłymi ludźmi (m.in. Zdzisław Beksiński, Jerzy Duda-Gracz, Grażyna Szapołowska, Ewa Dałkowska, Barbara Sass-Zdort, Gustaw Holoubek, Roman Wilhelmi, Przemysław Gintrowski, Bogdan Chorążuk, Krzysztof Krauze.
Z WIATREM - NOWA PŁYTA SŁAWOMIRA ZYGMUTA / NEW ALBUM BY SŁAWOMIR ZYGMUNT
Wiosna bez papierosa
Zima musi minąć, taka jej natura. Idą ciepłe dni i wspaniałe odrodzenie natury. Dla naszego ciała to znakomity czas na oczyszczenie. Pierwsze, co możesz zrobić, to RZUCIĆ PALENIE! Tej wiosny na pewno się uda! Proponujemy wypróbować unikatową metodę. Polega na połączeniu starej medycyny (akupunktura) oraz specjalnych ćwiczeń stymulujących oczyszczanie się płuc.
Miłość na pełnym etacie
Wiosna to pora miłosna. Czas oczarowań i uniesień opisywanych kaskadami słów piosenek i wierszy.
Sam Peckinpah - ostatni straceniec Hollywoodu
Sam Peckinpah nakręcił 14 filmów. Był reżyserem kłopotliwym dla producentów, znanym z niedotrzymywania terminów, ostrego picia i niepohamowanego języka. A jednak jego nazwisko na trwałe weszło do historii kina.

czarna herbata Jin Jun Mei, czerwona herbata, fermentacja, karmel, Chiny, mleko, cytryna, imbir, miód, problemy żołądkoweW Chinach na herbatę czarną mówi się "herbata czerwona". Jest dobra do picia zimą i szczególnie polecana osobom z problemami żołądkowymi.


Jest herbatą pełnej fermentacji o aromacie słodu i karmelu. Herbatę czarną herbatę można mieszać z mlekiem, cukrem, cytryną, imbirem oraz miodem. Cokolwiek dodamy, będzie to dobre połączenie.Herbata Czarna - Jin Jun Mei

1 g - 0,90 PLN


ZAMÓW


Należy parzyć w temperaturze 90-95 C.

Herbata jest dostępna zazwyczaj w opakowaniach 8 g, 10 g, 50 g, 250 g lub w zależności od zamówienia w innych opakowaniach. Można ją kupić za pośrednictwem CUDu, wystarczy do nas napisać. Do ceny należy doliczyć koszty przesyłki.

Oczekiwanie na realizację zamówienia wynosi od 7 do 14 dni.