SŁAWOMIR ZYGMUNT UHONOROWANY MEDALEM ZASŁUŻONY KULTURZE GLORIA ARTIS
30.08.17 podczas koncertu w warszawskim Teatrze Kwadrat Sławomir Zygmunt został uhonorowany Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Na zdjęciu od lewej: Adam Baruch - dyrektor Singer Jazz Festiwal, Sławomir Zygmunt, Bożena Sawicka - przedstawiciel MKiDN. Zdjęcie: Jacek Żmichowski
SPOTKANIA Z... - NOWA KSIĄŻKA SŁAWOMIRA ZYGMUNTA / NEW BOOK BY SŁAWOMIR ZYGMUNT
60 fascynujących rozmów, jakie Sławomir Zygmunt przeprowadził z niezwykłymi ludźmi (m.in. Zdzisław Beksiński, Jerzy Duda-Gracz, Grażyna Szapołowska, Ewa Dałkowska, Barbara Sass-Zdort, Gustaw Holoubek, Roman Wilhelmi, Przemysław Gintrowski, Bogdan Chorążuk, Krzysztof Krauze.
Z WIATREM - NOWA PŁYTA SŁAWOMIRA ZYGMUTA / NEW ALBUM BY SŁAWOMIR ZYGMUNT
Wiosna bez papierosa
Zima musi minąć, taka jej natura. Idą ciepłe dni i wspaniałe odrodzenie natury. Dla naszego ciała to znakomity czas na oczyszczenie. Pierwsze, co możesz zrobić, to RZUCIĆ PALENIE! Tej wiosny na pewno się uda! Proponujemy wypróbować unikatową metodę. Polega na połączeniu starej medycyny (akupunktura) oraz specjalnych ćwiczeń stymulujących oczyszczanie się płuc.
Miłość na pełnym etacie
Wiosna to pora miłosna. Czas oczarowań i uniesień opisywanych kaskadami słów piosenek i wierszy.
Sam Peckinpah - ostatni straceniec Hollywoodu
Sam Peckinpah nakręcił 14 filmów. Był reżyserem kłopotliwym dla producentów, znanym z niedotrzymywania terminów, ostrego picia i niepohamowanego języka. A jednak jego nazwisko na trwałe weszło do historii kina.

granat, owoc granatu, odmładza, infekcje, pobudza erotycznie, pobudzanie erotyczne, polifenole, niacyna, potas, kwasy organiczne, lekarstwo, choroba wieńcowa, działa przeci wnowotworowo, sokSok z tego owocu odmładza, zwalcza infekcje i pobudza erotycznie. Nie tylko dlatego, że trzeba go miętosić w dłoniach. Naukowcy potwierdzają reputację granatu zwanego przez Chińczyków skoncentrowanym życiem. Kiedyś opisywano go w poezji, dziś jest medyczną prozą: polifenole, witamina C, niacyna, potas, kwasy organiczne. Pod rubinową skórką kryje się sok - lekarstwo na chorobę wieńcową (usprawnia przepływ krwi i zmniejsza złogi na ściankach naczyń), działa przeciw nowotworowo, przeciw starzeniowo i wzmaga doznania erotyczne. Jak każdy sok najlepszy jest świeży.


Kup ciężki, zdrowy owoc granatu,
najlepiej ze skórką wolną od draśnięć czy zadrapań. Weź go w ręce. Ugniataj palcami i całymi dłońmi, aż poczujesz, że jest miękki. Wtedy ostrożnie zrób otwór czubkiem noża i wypij sok. Taki jest nie tylko najlepszy, ale i najsmaczniejszy.

dr Igor