SŁAWOMIR ZYGMUNT UHONOROWANY MEDALEM ZASŁUŻONY KULTURZE GLORIA ARTIS
30.08.17 podczas koncertu w warszawskim Teatrze Kwadrat Sławomir Zygmunt został uhonorowany Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Na zdjęciu od lewej: Adam Baruch - dyrektor Singer Jazz Festiwal, Sławomir Zygmunt, Bożena Sawicka - przedstawiciel MKiDN. Zdjęcie: Jacek Żmichowski
SPOTKANIA Z... - NOWA KSIĄŻKA SŁAWOMIRA ZYGMUNTA / NEW BOOK BY SŁAWOMIR ZYGMUNT
60 fascynujących rozmów, jakie Sławomir Zygmunt przeprowadził z niezwykłymi ludźmi (m.in. Zdzisław Beksiński, Jerzy Duda-Gracz, Grażyna Szapołowska, Ewa Dałkowska, Barbara Sass-Zdort, Gustaw Holoubek, Roman Wilhelmi, Przemysław Gintrowski, Bogdan Chorążuk, Krzysztof Krauze.
Z WIATREM - NOWA PŁYTA SŁAWOMIRA ZYGMUTA / NEW ALBUM BY SŁAWOMIR ZYGMUNT
Wiosna bez papierosa
Zima musi minąć, taka jej natura. Idą ciepłe dni i wspaniałe odrodzenie natury. Dla naszego ciała to znakomity czas na oczyszczenie. Pierwsze, co możesz zrobić, to RZUCIĆ PALENIE! Tej wiosny na pewno się uda! Proponujemy wypróbować unikatową metodę. Polega na połączeniu starej medycyny (akupunktura) oraz specjalnych ćwiczeń stymulujących oczyszczanie się płuc.
Miłość na pełnym etacie
Wiosna to pora miłosna. Czas oczarowań i uniesień opisywanych kaskadami słów piosenek i wierszy.
Sam Peckinpah - ostatni straceniec Hollywoodu
Sam Peckinpah nakręcił 14 filmów. Był reżyserem kłopotliwym dla producentów, znanym z niedotrzymywania terminów, ostrego picia i niepohamowanego języka. A jednak jego nazwisko na trwałe weszło do historii kina.

FaceFitness, fitness, joga, gimnastyka twarzy, mina, mimika, młodość, lifting, zmarszczki, anti agingLifting? Nikt go nie potrzebuje! Młody wygląd można zachować bez liftingu. Sekret młodości skóry tkwi w naszych naturalnych możliwościach. Tak jak fitness lub joga odmładzają ciało, tak gimnastyka twarzy zapobiega zmarszczkom. Śmieszne miny, do których zachęcały stare poradniki kosmetyczne są naprawdę skuteczne. Wykorzystuje to Facefitness, czyli system gimnastyki twarzy.

kwasy, złuszczanie kwasami, odmładzanie, przebarwienia, trądzik, przeciwzmarszczkowyKwasy - cud kosmetyki! Nieustannie udoskonalany i uzupełniany. Złuszczanie kwasami odmładza, odświeża, kwasy są batem na trądzik oraz przebarwienia i kojącym dotykiem dla cery wrażliwej i naczyniowej. Skóra lubi je szczególnie jesienią i wiosną.

perfumy, zapach, trend, orient, Calvin Klein, Gucci Premiere, żywica, drzewne Perfumy na zimę? Dawno już o tym zapomnieliśmy. A jednak w tym roku podniósł się wokół zimowych zapachów szum. Wywołany przez marketingowców. Główny z perfumiarskich trendów tegorocznej zimy to zapachy ciepłe i orientalne, choć dodaje im się lekkości w postaci nut cytrusowych i wodnych.

perfumy, zapach, perfumy zimowe, zapachy zimowe, jak wybierać perfumy, uwieść, oczarować, psychoanaliza Perfumy zimowe? Nie istnieją. I tym gorzej dla nich. Dostałam zamówienie  na tekst o zimowych zapachach. Napisałam więc jak jest – że owszem, perfumy inaczej pachną latem inaczej zimą, ale to na ogół nie wpływa na nasz wybór. Kupujemy perfumy kierując się modą, charakterem narodowym, no i oczywiście ceną. Nie spodobało się. Bo zapachy zimowe mają być, i już.

głaskanie, sztuka, masaż, zmarszczki, krem, zabieg odmładający, technika, kosmetyczka, skóra, profity, krążenie krwi, ukrwienie, krew, limfa, organizm, stres, organy, organizm, efekt, rozjaśnienie, komórki, dotyk, piling, peeling, silikon, twarz, szyja, uszy, policzek, czoło, żuchwa, nos, olejek eteryczny, jin i jang, jin & jang, Małgorzata Szkurłatowska, feng shui, qi gong, oczodół, łuk brwiowy, joga, yoga, asany, akupresura, Lari Yugai, Anna Kociszewska, masaż shiatsu, usta, głowa, medycynaZanim zabierzemy się za skomplikowane techniki odmładzania, warto wypróbować zalety masażu. Profesjonalny potrafi zatrzymać czas, a nawet wygładzić już istniejące zmarszczki. Ale znaczenie ma też ten, który można robić codziennie, choćby podczas nakładania kremu.