SŁAWOMIR ZYGMUNT UHONOROWANY MEDALEM ZASŁUŻONY KULTURZE GLORIA ARTIS
30.08.17 podczas koncertu w warszawskim Teatrze Kwadrat Sławomir Zygmunt został uhonorowany Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Na zdjęciu od lewej: Adam Baruch - dyrektor Singer Jazz Festiwal, Sławomir Zygmunt, Bożena Sawicka - przedstawiciel MKiDN. Zdjęcie: Jacek Żmichowski
SPOTKANIA Z... - NOWA KSIĄŻKA SŁAWOMIRA ZYGMUNTA / NEW BOOK BY SŁAWOMIR ZYGMUNT
60 fascynujących rozmów, jakie Sławomir Zygmunt przeprowadził z niezwykłymi ludźmi (m.in. Zdzisław Beksiński, Jerzy Duda-Gracz, Grażyna Szapołowska, Ewa Dałkowska, Barbara Sass-Zdort, Gustaw Holoubek, Roman Wilhelmi, Przemysław Gintrowski, Bogdan Chorążuk, Krzysztof Krauze.
Z WIATREM - NOWA PŁYTA SŁAWOMIRA ZYGMUTA / NEW ALBUM BY SŁAWOMIR ZYGMUNT
Wiosna bez papierosa
Zima musi minąć, taka jej natura. Idą ciepłe dni i wspaniałe odrodzenie natury. Dla naszego ciała to znakomity czas na oczyszczenie. Pierwsze, co możesz zrobić, to RZUCIĆ PALENIE! Tej wiosny na pewno się uda! Proponujemy wypróbować unikatową metodę. Polega na połączeniu starej medycyny (akupunktura) oraz specjalnych ćwiczeń stymulujących oczyszczanie się płuc.
Miłość na pełnym etacie
Wiosna to pora miłosna. Czas oczarowań i uniesień opisywanych kaskadami słów piosenek i wierszy.
Sam Peckinpah - ostatni straceniec Hollywoodu
Sam Peckinpah nakręcił 14 filmów. Był reżyserem kłopotliwym dla producentów, znanym z niedotrzymywania terminów, ostrego picia i niepohamowanego języka. A jednak jego nazwisko na trwałe weszło do historii kina.


Wiosna bez papierosaZima musi minąć, taka jej natura. Idą ciepłe dni i wspaniałe odrodzenie natury. Dla naszego ciała to znakomity czas na oczyszczenie. Pierwsze, co możesz zrobić, to RZUCIĆ PALENIE! Tej wiosny na pewno się uda! Proponujemy wypróbować unikatową metodę. Polega na połączeniu starej medycyny (akupunktura) oraz specjalnych ćwiczeń stymulujących oczyszczanie się płuc. Działają one też na określone strefy mózgu, co pozwala wzmocnić wolę człowieka!


GABINET CUD PIĘKNOŚCI ZAPRASZA NA ZABIEGI AKUPUNKTURY,
która pomaga m.in. na migreny, bóle kręgosłupa, bolesne miesiączki i kłopoty z trawieniem.
CUD PIĘKNOŚCI, ul. Narbutta 77, 02-524 Warszawa, tel. 505 702 127


Metoda leczenia z uzależnienia od nikotyny, polega na akupunkturze ucha i specjalnym masażu głowy. Kuracja składa się z 5-10 spotkań, trwających około godziny. Liczba tych spotkań zależy od wieku pacjenta, liczby wypalanych codziennie papierosów oraz od tego jak długo palił. Najpierw zacznijcie wykonywać zestaw ćwiczeń, potem włączymy akupunkturę i masaż.


Sekwencja ćwiczeń dla osób palących, polecana przed rozpoczęciem leczenia:

1. Mocno pocieramy dłonie uniesione przed sobą na wysokości brwi przez ok. 1 min.

2. Składamy dłonie na wysokości klatki piersiowej, złączone ze sobą czubkami palców. Łokcie i przedramiona odwiedzione w bok równolegle do podłogi. Z całej siły dociskamy czubki palców do siebie przez ok. 30 sek.

3. Wyciągamy ramiona do przodu tak, by dłonie, nadgarstki i ramiona  tworzyły dwie proste, równoległe do siebie linie. Palce obu dłoni odchylamy na zewnątrz, na ok. 30 sek.

4. Wyciągamy przed siebie ręce ugięte w łokciach pod kontem 90 stopni. Zaciskamy pięści - kciuki pozostają na zewnątrz.

5. Wykonujemy masaż małżowin usznych. Zaczynając od dolnej nasady uszu uciskamy mocno małżowiny obu uszu jednocześnie, przesuwając palce w kierunku górnej nasady uszu. Ćwiczenie należy wykonać trzykrotnie.

6. Prawą dłonią obejmujemy kciuk lewej dłoni, następnie pozostałe palce lewej dłoni składamy tak, żeby palec środkowy dotykał końca kciuka prawej dłoni. Zamykamy oczy i siedzimy tak przez ok. 30 sek.

7. Składamy kciuk i palec wskazujący obu dłoni w formę kółeczka. Dłonie spoczywają na kolanach odwrócone wewnętrzną stroną do góry. Zamykamy oczy i pozostajemy w takiej pozycji wsłuchując się w swój oddech ok. 1-2 min.

Ćwiczenia te zaleca się osobom, które chcą rzucić palenie. Są one pomocne przy terapii odzwyczajania się od nałogu, jako forma relaksu i jednocześnie ćwiczenie dotleniające. Powinny być wykonywane rano i przed snem oraz zawsze, kiedy pojawi się chęć zapalenia papierosa. Po skończonej terapii przez okres 12 tygodni stosujemy ćwiczenia w celu zrelaksowania się.


GABINET CUD PIĘKNOŚCI ZAPRASZA NA ZABIEGI AKUPUNKTURY,
która pomaga m.in. na migreny, bóle kręgosłupa, bolesne miesiączki i kłopoty z trawieniem.
CUD PIĘKNOŚCI, ul. Narbutta 77, 02-524 Warszawa, tel. 505 702 127