SŁAWOMIR ZYGMUNT UHONOROWANY MEDALEM ZASŁUŻONY KULTURZE GLORIA ARTIS
30.08.17 podczas koncertu w warszawskim Teatrze Kwadrat Sławomir Zygmunt został uhonorowany Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Na zdjęciu od lewej: Adam Baruch - dyrektor Singer Jazz Festiwal, Sławomir Zygmunt, Bożena Sawicka - przedstawiciel MKiDN. Zdjęcie: Jacek Żmichowski
SPOTKANIA Z... - NOWA KSIĄŻKA SŁAWOMIRA ZYGMUNTA / NEW BOOK BY SŁAWOMIR ZYGMUNT
60 fascynujących rozmów, jakie Sławomir Zygmunt przeprowadził z niezwykłymi ludźmi (m.in. Zdzisław Beksiński, Jerzy Duda-Gracz, Grażyna Szapołowska, Ewa Dałkowska, Barbara Sass-Zdort, Gustaw Holoubek, Roman Wilhelmi, Przemysław Gintrowski, Bogdan Chorążuk, Krzysztof Krauze.
Z WIATREM - NOWA PŁYTA SŁAWOMIRA ZYGMUTA / NEW ALBUM BY SŁAWOMIR ZYGMUNT
Wiosna bez papierosa
Zima musi minąć, taka jej natura. Idą ciepłe dni i wspaniałe odrodzenie natury. Dla naszego ciała to znakomity czas na oczyszczenie. Pierwsze, co możesz zrobić, to RZUCIĆ PALENIE! Tej wiosny na pewno się uda! Proponujemy wypróbować unikatową metodę. Polega na połączeniu starej medycyny (akupunktura) oraz specjalnych ćwiczeń stymulujących oczyszczanie się płuc.
Miłość na pełnym etacie
Wiosna to pora miłosna. Czas oczarowań i uniesień opisywanych kaskadami słów piosenek i wierszy.
Sam Peckinpah - ostatni straceniec Hollywoodu
Sam Peckinpah nakręcił 14 filmów. Był reżyserem kłopotliwym dla producentów, znanym z niedotrzymywania terminów, ostrego picia i niepohamowanego języka. A jednak jego nazwisko na trwałe weszło do historii kina.

jesień, złuszczanie skóry, kwasy, skóra, kuracja, zabieg zrogowaciała, kalogen, elastyna, przebarwienia, trądzik, blizny, preparaty, stany zapalne, uroda, antykoncepcja, naskórek, plamy, opalanie, słońce, problemy skórne, kosmetyczka Jesienią jedni tracą - tak jak drzewa liście, a inni kumulują - jak niedźwiedzie tłuszcz na zimę. W urodzie stawiamy na odejmowanie. Jesień jest znakomitą porą na zabiegi złuszczające za pomocą kwasów. Ścierają ze skóry stare zrogowaciałe warstwy i odmładzają. Mają także moc "wywabiania" przebarwień i działają leczniczo na problemy skórne, np. trądzik.Zapraszam na konsultację i zabiegi. Teraz o połowę taniej.

CUD PIĘKNOŚCI, WARSZAWA MOKOTÓW, UL. NARBUTTA 77.
TEL. 505 702 127.
PEŁNA OFERTA NA STRONIE
www.cudpieknosci.pl


Wiele problemów skórnych związanych jest z nadmiernym rozbudowywaniem warstwy rogowej, co powoduje, że skóra staje się szara i matowa. Kwasy pomagają w usunięciu balastu nagromadzonego na powierzchni. Ich działanie  polega na złuszczaniu martwych, zrogowaciałych komórek naskórka. Rezultatem tego jest naturalny piling, który daje efekt oczyszczonej, rozjaśnionej i świeżej skóry. Udowodniono również, że kwasy zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, a tym samym przeciwdziałają starzeniu, poprawiają elastyczność skóry i redukują zmarszczki. Preparaty z kwasami są również bardzo skuteczne w usuwaniu przebarwień  powstających często np. przez nadmierne opalanie się lub jako skutek uboczny antykoncepcji hormonalnej. Warto również podkreślić, że kwasy biorą czynny udział w leczeniu trądzika oraz blizn pozostałych po nim.


Program zabiegów trzeba dobrać indywidualnie. Wszystko zależy w jakim stanie jest skóra i jaki efekt chcemy osiągnąć. Komuś, kto nie ma kłopotów z cerą wystarczą trzy zabiegi, żeby odnowić biologicznie naskórek. Jeśli mamy do czynienia z cerą trądzikową, najpierw leczymy stany zapalne. Potem dopiero można sięgnąć po kwasy, które wspomagają kurację i upiększają skórę. Ilość zabiegów dobieramy do każdej osoby. Podobnie indywidualnie podchodzimy do skóry z przebarwieniami. Proste plamy po opalaniu dają się zwalczyć stosunkowo łatwo. Te, których przyczyną jest działanie hormonów, leżą głębiej i wymagają dłuższej terapii. Program zabiegów, który zalecam i którego należy ściśle przestrzegać przynosi doskonałe efekty.


Wszystkie zabiegi złuszczające wykonuje się wiosną i jesienią, bo złuszczona skóra nie lubi ani silnego słońca, ani mrozu.

Zapraszam na konsultację i zabiegi. Teraz o połowę taniej.
CUD PIĘKNOŚCI, WARSZAWA MOKOTÓW, UL. NARBUTTA 77.
TEL. 505 702 127.
PEŁNA OFERTA NA STRONIE
www.cudpieknosci.pl